Kadeci NTS-u lepsi od Budowlanki

Wyjątkowo we wtorek wieczorem, 10 stycznia, kadeci WOMIX NTS Trójka Nakło rozegrali swój kolejny mecz ligowy w ramach ligi wojewódzkiej kadetów. Przeciwnikiem nakielan był zespół UKS Budowlanka Toruń. NTS pewnie wygrał 3:0 i zainkasował trzy punkty do ligowej tabeli.

W pierwszym secie NTS zaczął od wysokiego prowadzenia 9:2. Nakielanie zwiększali swoją przewagę (13:3, 20:5) dzięki wysokiej skuteczności w ataku i wygrali tego seta do 10!
W drugiej odsłonie WOMIX ponownie zaczął od wysokiego prowadzenia 9:3. Do końca seta kontrolował przebieg gry i ponownie wygrał. Tym razem do 11.
W trzeciej partii obraz gry się nieco zmienił, ponieważ do stanu 8:7 trwała walka punkt za punkt. Później NTS wyszedł na 4-punktowe prowadzenie 15:11. Budowlanka nie zdołała już nawiązać walki, ponieważ NTS konsekwentnie utrzymywał kilkupunktową przewagę wygrywając do 20, a w całym  meczu 3:0.

WOMIX NTS Trójka Nakło – UKS Budowlanka Toruń 3:0 (25:10, 25:11, 25:20)

NTS: Hibner Aleksander (kpt.)(1  pkt.), Garbaciak Mikołaj (11), Sieracki Miłosz (12), Adasiak Marceli (3), Hibner Sebastian (13), Tyckun Wojciech(L), Filip Koryluk (3) oraz Kacper Walkowiak (1). Trenerem zespołu jest Tomasz Marach.
Budowlanka: Welenc , Falkiewicz, Dobrolubow, Jaśniewski, Wilczyński, Koleshko, Starybrat, Veryho, Krzyżanowski. Trenerem zespołu jest Miłosz Płomiński.