Młodzicy przegrali w Bydgoszczy

Wczoraj 12 grudnia, mł‚odzicy NTS-u udali się™ do Bydgoszczy na kolejny mecz w ramach Gran Ligi Mł‚odzików, w którym zmierzyli się™ z pierwszym zespoł‚em BKS Chemik Bydgoszcz. Niestety nakielanie przegrali 3:0.

Na począ…tku I seta, to bydgoszczanie zaczę™li dobrze spotkanie i wyszli na wysokie prowadzenie 7:2. Do koń„ca seta BKS nie oddał‚ prowadzenia i pewnie wygrał‚ go do 9.
W drugiej partii, role się™ odwróciły, bo to NTS zaczął‚ od prowadzenia 3:8, głównie dzięki trudnej i skutecznej zagrywce. W kolejnej fazie bydgoszczanie odrobili straty i doprowadzili do remisu 14:14. W koń„cowej fazie seta, nakielanie stracili swoją skuteczność‡ w ataku i niestety, przegrali tego seta do 19.
W trzeciej odsł‚onie BKS zaczął‚ od prowadzenia 4:2 i do koń„ca seta kontrolował przebieg gry wygrywając do 13.

BKS Chemik I Bydgoszcz – NTS Trójka Nakł‚o 3:0 (25:9, 25:19, 25:13)

NTS: Wojciech Tyckun (kpt.), Hubert Majewski, Filip Koryluk, Kacper Pilarski, Joachim Stepka, Nikodem Turbiarz oraz Leon Waś›niowski, Bartosz Kopecki. Trenerem zespoł‚u jest – Michał‚ Nowak, natomiast na meczu obecny był‚ trener Tomasz Marach.