Dziewczyny też zagrały w Grudziądzu.

W niedzielę 13 lutego w Grudziądzu odbył się I turniej minisiatkówki dziewcząt w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Minisiatkówki o Puchar Kujawiaka i Pomorzanki. NTS reprezentowały dwa zespoły – jeden w kategorii dwójek i jeden w kategorii czwórek.

W kategorii dwójek siatkarskich bezkonkurencyjny w swojej lidze był zespół Nina Boińska, Oliwia Jasińska i Nadia Sierzchuła. Dziewczyny zajęły  pierwsze miejsce w IX lidze, oddając rywalkom w setach granych do 25 tylko: 5, 3, 4, 3, 9 punktów.

Dla wielu zawodniczek grających w kategorii czwórek Puchar Kujawiaka i Pomorzanki był pierwszym poważnym turniejem, co spowodowało porażkę w pierwszych meczu. W drugim pojedynku nie zabrakło walki, ale niestety dziewczęta uległy zespołowi z Włocławka 23:25. Uwierzyły jednak, że potrafią grać w siatkówkę i zwyciężyły z Chełmnem.
Gratulujemy wszystkich zawodniczkom i czekamy na kolejne turnieje.