WOŚP. Kolejny rodzinny turniej siatkarskich dwójek za nami

W niedzielę 28 stycznia w Sali ZSP nr 3 w Nakle nad Notecią odbył się Rodzinny Turniej Dwójek Siatkarskich z okazji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W turnieju organizowanym przez NTS i Nakielski Sport wzięło udział 31 par! Ostatecznie w kategorii OPEN zwyciężyli, jak rok temu, bracia Leppert, na drugim miejscu uplasowała się para Nikodem Łęga i Mikołaj Markuszewski, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła para Kacper Pogoda/Nicolas Wardziński. W kategorii RODZICE zwyciężyło małżeństwo Weronika i Tomasz Marach, na drugim miejscu  uplasowało się małżeństwo Agnieszka i Artur Sierzchuła, natomiast na najniższym stopniu podium  w kategorii Rodzice stanęło małżeństwo Dorota i Marcin Boinscy.

Turniej rozegrany został systemem grupowym, w I rundzie w każdej grupie, każda para rozegrała systemem każdy z każdy, natomiast w drugiej rundzie wszystkie pary rozegrały swoje mecze o miejsca. Każdy mecz rozgrywany był do jednego seta do 12 zdobytych punktów.

Podczas turnieju zbierane były pieniądze oraz odbyły się licytacje gadżetów siatkarskich i nie tylko. Ostatecznie udało się zebrać  4 255,08 PLN, a całość kwoty została przekazana na WOŚP.