Porażka młodzików w meczu z Chemikiem

Wyjątkowo we wtorek 8 lutego w sali ZSP3 w Nakle odbył się mecz Gran Ligi Młodzików pomiędzy zespołami NTS Trójka Nakło i BKS Chemik I Bydgoszcz. Nakielanie niestety przegrali gładko 0:3.
W pierwszym secie wyrównana gra była tylko na początku do stanu 5:6. Później Chemik wypracował znaczną przewagę i przy braku dobrej gry ze strony NTS-u wygrał pewnie do 10. Mimo, że w drugim secie nakielanie zdobyli 13 punktów, to ich gra nie uległa znaczącej poprawie. Chemik już od początku kontrolował przebieg gry prowadząc 5:0, 11:1, 16:6. W końcówce NTS wypadł trochę lepiej, ale i tak skończyło się wyraźnie – 25:13. W trzeciej odsłonie gra nakielan nie uległa poprawie. Siatkarze NTS-u przegrali 16:25 i całe spotkanie 0:3.

NTS Trójka Nakło – BKS Chemik I Bydgoszcz 0:3 (10:25, 13:25, 16:25)

NTS: Wojciech Tyckun, Hubert Majewski, Kacper Walkowiak, Kacper Pilarski, Leon Waśniowski, Nikodem Turbiarz oraz Bartosz Kopecki