Tym razem młodziczki bez zwycięstwa

W sobotę 3 grudnia w Koronowie odbył się turniej grupy V w ramach ligi wojewódzkiej młodziczek. Spartakus Koronowo podejmował COL-MAR NTS Trójkę Nakło i Pałac Bydgoszcz. Niestety nakielanki przegrały oba spotkania.

W pierwszym meczu siatkarki COL-MAR-u rywalizowały z Pałacem Bydgoszcz. Początek meczu NTS rozpoczął fatalnie. Dobra zagrywka Pałacu sprawiła, że nakielanki nie mogły skończyć akcji. Dwa wykorzystane czasy nic nie dały. Pierwszy punkt siatkarki z Nakła zdobyły po błędzie rywalek. Było 1:13. Dalej nie było łatwiej, a set szybko się skończył wynikiem 10:25. W drugim secie było trochę lepiej. Pałac prowadził, ale tylko kilkoma punktami (6:9, 11:15). W drugiej części seta, wróciły problemy z przyjęciem zagrywki. Przegrywamy wyraźnie do 12.

W drugim meczu Spartakus wygrał z Pałacem 2:0.

Trzeci mecz, z Koronowem, NTS rozpoczął znacznie lepiej. Zróżnicowane zagrywki Kingi Borakiewicz i Julii Panek oraz dobra obrona sprawiły, że zawodniczki z Nakła prowadziły 7:2. Niestety później gospodynie poprawiły swoją grę. Najpierw doprowadziły do remisu 9:9, by później kontrolować wynik i wygrać 25:17.
W drugim secie Spartakus szybko osiągnął kilkupunktową przewagę i ani przez chwilę jego zwycięstwo nie było zagrożone.

NTS Trójka Nakło – KS Pałac Bydgoszcz 0:2 (10:25, 12:25)
KS Pałac Bydgoszcz – Spartakus Koronowo 0:2 (26:28, 19:25)
NTS Trójka Nakło – Spartakus Koronowo 0:2 (17:25, 17:25)