SOS ZSP3 Nakło najlepszy w Połczynie

W sobotę 20 listopada 2021r. odbył się II Ogólnopolski Turnieju Mini Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju w kategoriach trójek i czwórek chłopców. W grupie 17 młodych siatkarzy z Nakła najlepiej wypadła czwórka Pogoda, Łęga, Leppert, Leppert, która zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii.

Po dłuższej absencji nakielan na turniejach wyjazdowych w minisiatkówce zawodnicy NTS-u udali się na turniej do Połczyna -€“ Zdroju. Turniej gościł 17 drużyn w kategorii trójek i 14 drużyn w kategorii czwórek  siatkarskich z całej Polski.
W fazie eliminacji rywalizacja toczyła się w trzech grupach trójek oraz dwóch grupach czwórek oraz w identycznym układzie gier w fazie finałowej. Spotkanie rozgrywane było w formie jednego seta do 15 punktów gdzie 15 punkt był końcowym.

Cały turniej przy wielkiej otwartości i zaangażowaniu organizatorów przebiegał w rewelacyjnej atmosferze. Natomiast wysoki poziom umiejętności zawodników występujących drużyn, dostarczył wszystkim uczestnikom prawdziwych sportowych emocji. Przeżywane doświadczenia wielokrotnie falowały od euforii radości do łez zawodu. Mamy jednak przekonanie, że takie przeżycia ukształtują w przyszłości tych młodych chłopców na wartościowych zawodników.

Kolejność końcowa w turnieju trójek (17 drużyn)

 1. Września I
 2. SPS Lębork I
 3. SPS Lębork II
 4. SOS ZSP/NTS Trójka Nakło I (Majchrzak Filip, Walkowiak Jan, Arach Michał)
 5. Starogard I
 6. BKS Chemik Bydgoszcz I
 7. SOS ZSP/NTS Trójka Nakło II (Jasiński Wiktor, Gemziak Kacper, Madaj Adam)

13. SOS ZSP/NTS Trójka Nakło III (Plichciński Igor, Jaroszek Bartek, Ciachera Szymon)

 

Kolejność‡ końcowa w turnieju czwórek (14 drużyn)

 1. SOS ZSP/NTS Trójka Nakło I (Łęga Nikodem, Leppert Cezary, Leppert Karol, Pogoda Kacper)
 2. Mieszko Połczyn -€“ Zdrój I
 3. AS Koszalin 13
 4. Mieszko Połczyn -€“ Zdrój II
 5. SOS ZSP/NTS Trójka Nakło II (Markuszewski Mikołaj, Kubiński Jakub, Pewniak Filip, Stupieńko Nikodem)
 6. Joker Piła
 7. Września I

 

Serdeczne podziękowania składamy na ręce rodziców zawodników za wsparcie finansowe wyjazdu i wspaniały doping podczas całego turnieju.