Kadry trenują

Wakacje już się rozpoczęły, ale nie wszyscy odpoczywają, bo w ostatnim czasie sporo się dzieje na poziomie reprezentacji, w których trenują zawodnicy NTS-u.Antoni Kwasigroch i Jakub Czerwiński wzięli udział w 3-dniowym zgrupowaniu Kadry Polski U21 , które odbyło się pod okiem trenerów Daniela Plińskiego i Ariela Fijoła w Spale. W najbliższym czasie trenerzy mają wybrać 16 siatkarzy, którzy będą się przygotowywać do udziału w Mistrzostwach Świata (20.09-04.10.2021 Włochy i Bułgaria). Trzymamy kciuki i liczymy, że obaj znajdą uznanie w oczach trenerów.

Kacper Walkowiak i Filip Koryluk z reprezentacją województwa rocznika 2007 wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Na turnieju w Bełchatowie zajęli miejsca 13-16. Dodajmy, że koordynatorem kadr wojewódzkich KPZPS-u jest Artur Sierzchuła. Gratulujemy!

A obecnie trener Artur Sierzchuła przebywa na zgrupowaniu w Policach, gdzie z kadrą Polski przygotowuje się do Mistrzostw Europy U17, które odbędą się w Albanii w dniach 10-18 lipca. Też życzymy powodzenia i braku kontuzji.