Kadeci WOMIX-u wygrali z Grudziądzem.

W sobotę 29 października, w ramach III  kolejki ligi wojewódzkiej kadetów, swoje pierwsze spotkanie na własnym boisku rozegrał zespół WOMIX NTS Trójka. Przeciwnikiem nakielan był zespół Koset/Stal Grudziądz. NTS pewnie wygrał spotkanie w trzech setach i zainkasował trzy punkty do ligowej tabeli.

Początek pierwszej partii należał do gospodarzy, którzy zaczęli od prowadzenia 6:3. Nakielanie bez większych problemów powiększali swoją przewagę(12:7 i 19:11).  Do końca seta NTS kontrolował swoją grę i pewnie wygrał tę partię do 17.
W drugim secie NTS zaczął ponownie od wysokiego prowadzenia 4:0 i 10:3. Podobnie jak w pierwszym secie, do końca seta nakielanie powiększali swoją przewagę dzięki wysokiej skuteczności w ataku i kolejny raz wygrali seta do 17.
W trzeciej partii  lepiej zaczęli goście, którzy wyszli na prowadzenie 4:2. NTS szybko odrobił straty i wyszedł na prowadzenie 11:9. Później lepszy okres gry nakielan sprawił, że na tablicy wyników było już 20:17. Koset nie odpuszczał i dzielnie walcząc zmniejszył stratę do 1 punktu (20:19). W końcówce gospodarze zachowali więcej zimnej krwi i to oni zdobyli jako pierwsi 25 punkt, wygrywając tego seta do 20 i cały mecz 3:0.

WOMIX NTS Trójka Nakło – Koset/Stal Grudziądz 3:0 (25:17, 25:17, 25:20)

NTS: Hibner A. (kpt.)(4 pkt.), Garbaciak M. (7), Sieracki M. (4), Koryluk F. (9), Adasiak M. (6), Hibner S. (13), Tyckun W. (L). Trenerem zespołu jest Tomasz Marach.

Koset/Stal: Rybacki, Karczewski, Zieja, Reimus, Kołosowski, Ofman, Dembek, Maciejewski, Grudziński, Dalga, Predel (kpt.), Warot(L) i Lewandowski(L). Trenerem zespołu jest Jacek Nowak

Kolejny mecz kadeci NTS-u rozegrają na wyjeździe 5 listopada, przeciwnikiem nakielan będzie UKS Budowlanka Toruń.