Enea Cup w Bydgoszczy

W sobotę 4 grudnia w hali bydgoskiego Chemika rozegrano Mikołajkowy Turniej minisiatkówki Enea Volleyball w kategorii dwójek siatkarskich. W turnieju brało udział 18 drużyn podzielonych na trzy grupy po 6 zespołów. Każda grupa grała systemem każdy z każdym, a następnie tworzono grupy finałowe A – o€“ miejsca 1-6, B – o€“ miejsca 7-12, C – o€“ miejsca 13-18.Nasza drużyna zagrała pod szyldem nowego, a właściwie starego sponsora – firmy COL-MAR s.c. Zawodnicy NTS-u (Filip Majchrzak i Jan Walkowiak) udali się do Bydgoszczy po kolejne siatkarskie wyzwania i doświadczenia w rywalizacji z rówieśnikami z całej Polski. Młodzi siatkarze COL-MAR-u zmierzyli się z zespołami z Bydgoszczy, Koszalina, Poznania, Gorzowa Wielkopolskiego, Łochowa i Grudzią…dza.

Łą…cznie nakielska para rozegrała 10 spotkań notują…c bilans 10 meczów i 10 zwycięstw co spowodowało, że została ogłoszona zwycięzcami tego wymagają…cego turnieju. Zawodnicy odebrali puchar, dyplomy i nagrody z rą…k organizatora i gospodarza – trenera Macieja Kwiatkowskiego oraz zawodnika I ligowej drużyny BKS Visła Proline Bydgoszcz – Damiana Wierzbickiego.

Warto wspomnieą‡, że nasza zwycięska para – Filip Majchrzak/Jan Walkowiak na co dzień uczy się w klasie sportowej w ZSP3 w Nakle i jest tam jednocześnie objęta programem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Dziękujemy właścicielowi firmy COL-MAR s.c. – panu Marcinowi Żygowskiemu za wsparcie naszego klubu. Zawodnikom i trenerom oczywiście serdecznie gratulujemy.

PS
Podczas turnieju doszło do miłego spotkania pokoleń. Nasz szkoleniowiec trener Artur Sierzchuła miał okazję spotkać‡ swojego wychowanka Jakuba Debę, który pierwsze kroki stawiał pod okiem właśnie trenera Sierzchuły w klubie NTS Trójka. Kuba wystą…pił po raz pierwszy w swojej karierze wraz ze swoimi podopiecznymi w roli szkoleniowca Energetyka Poznań. Życzymy trenerowi Jakubowi wielu siatkarskich sukcesów i wspaniałych wychowanków.

 

PS2
Kolejnośą‡ końcowa turnieju

 1. COL-MAR NTS Trójka Nakło (Filip Majchrzak/Jan Walkowiak)
 2. BKS Chemik Bydgoszcz 1
 3. BKS Chemik Bydgoszcz 2
 4. SP Łochowo
 5. Koszalin
 6. BKS Chemik Bydgoszcz 3
 7. Koset Grudzią…dz 1
 8. BKS Chemik Bydgoszcz 4
 9. Koset Grudzią…dz 3
 10. BKS Chemik Bydgoszcz 5
 11. Koset Grudzią…dz 3
 12. BKS Chemik Bydgoszcz 6
 13. Koset Grudzią…dz 4
 14. UKS SET Gorzów Wielkopolski 1
 15. UKS SET Gorzów Wielkopolski 2
 16. Energetyk Poznań 3
 17. Energetyk Poznań 2
 18. Energetyk Poznań 1

Kilka zdj걇 z turnieju:

https://photos.app.goo.gl/Ky5Xgs1oRrPMGnfu9